38084940 10157653824602166 8202042501926748160 n

Ahmeti: Përurimi i parkut "Adem Jashari" të enjten

Tash e sa kohë ka nisur të rregullohet parku që dikur u quajt "Bashkim-Vëllaznimi", ndërsa paslufte, mori emrin "Adem Jashari", shkruan Rajoni.info.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes Facebook ka treguar se parku tashmë është finalizuar dhe të enjten në mbremje do të përurohet./Rajoni.info./