0 manchester attack benefit concert

Ariana Grande: Jam akoma shumë sëmurë

Këngëtarja e njohur, Ariana Grande, vazhdon të ketë shëndet jo të mire, shkruan Rajoni.info.

Grande ka njoftuar ndjekësit e saj se do të qëndrojë sërish larg koncerteve.

“Përshëndetje të dashurit e mi, jam akoma shumë sëmurë. Kam qenë sëmurë që prej shfaqjes së fundit në Londër. Nuk e di si është e mundur por ndjej shumë dhimbje në kokë. Mund të këndoj pa problem, por ndjej shumë dhimbje dhe e kam të vështirë të marr frymë gjatë performancës. Nuk e di se çfarë po ndodh momentalisht me trupin tim, ndaj më duhet pak kohë”, ka shkruar ajo në një Instastory.

Kështu ajo anuloi disa koncerte që lidhen me turneun e saj “Sëeetener/Thank You, Next”.