Dafi

Dafina Zeqiri çmend fansat me foto seksi në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram në të cilat duket mjaftë joshëse, shkruan Rajoni.info.

E veshur me të brenshme të bardha seksi dhe me një paruke poashtu të bardhë, na risjellë stinën e dimrit dimër por kësaj radhe shumë të ngrohtë.

Këngëtarja Zeqiri, ka një kohë që ska publikuar këngë dhe si duket këto fotografi janë pjesë e spotit të muzikës së ardhshme të cilën po e promobon me një hashtag La Reina./Rajoni.info/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Desole.....

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on