Suo

Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e saj të ri gjatë këtij muaji

Kengëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar sot përmes rrjetit social Instagram se gjatë këtij muaji do të publikoj një projekt solo.

"New single this month..." ka përshkruar në postimin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New single this month.....

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Projekt më I fundit I këngëtares ka qenë “Merri Krejt” të cilin e ka publikuar 4 javë më parë dhe ka arritur mbi 2 milion shikime në Youtube.com