Maxresdefault

Dua Lipa publikon albumin e saj të ri”Future Nostalgia”

Këngtarja shqiptare, Dua Lipa sot në mëngjes ka befasuar publikun me albumin e saj të ri “Future Nostalgia”, shkruan Rajoni.info

Këngët që ajo i ka publikuar deri më tani janë ”Don’t start now” dhe “Future Nostalgia”,ndërsa pjesët e tjera priten në fillim të muajit të ardhshëm./Rajoni.info/