A2

Duda ka këtë mesazh për Feron

Problemet e Feros me artistët e tjerë të estradës nuk po kanë fund.

D.U.D.A dhe Fero përmes disa komenteve në rrjete sociale nuk i kanë kursyer ofendimet e tyre për njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Me një postim ironizues të publikuar para disa minutave, siç duket Duda i ka dhënë fund çështjes ‘Fero’.

“ Un smirrna me fmijë se boll tmit jam tu i rrit e tu msu… TA KOM FAL UNË a fansat qka bojn nuk jap pergjegjsi…” shkroi Duda në fotografinë e publikuar. /Lajmi.net/