Auto liverpool1557250629

Formacionet zyrtare: Liverpool – Barcelona

Liverpooli kërkon që të përmbysë sonte disavantazhin prej 3 golave ndaj Barcelonës.

“Të Kuqtë” kishin pësuar humbje prej 3 me 0 në Camp Nou dhe synon që sonte në Anfield Road të shkruajë historinë duke arritur kualifikimin në finale, transmeton Koha.net.

Formacionet zyrtare janë këto:

Liverpool:

Image

Barcelona:

Image

© KOHA.