Dd

Gjakovë: Ushtron dhunë mbi gruan e tij

Sipas raportit policor me datën 21 të këtij muaji është arrestuar i dyshuari i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij, shkruan Rajoni.info.

Policia njofton se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili në vazhdimësi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare. Në lidhje me rastin i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet ne raportin e policisë./Rajoni.info/