Screenshot 13 11

Luana Vjollca me një tjetër pozë joshëse nga Venezia

Luana Vjollca aktualisht ndodhet në Venezia të Italisë.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, aktualisht ndodhet në Venezia të Italisë, atje ku edhe po i shijon disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Me ndjekësit në Instagram ajo po ndan foto nga më të ndryshmet, përfshirë edhe nga ato provokative.

Së fundmi nga Venezia e ka publikaur një foto ku shihet e veshur thjeshtë por ngushtë dhe xhinset i kanë vënë në pah linjat trupore.

Atje Luana po shoqërohet nga motra e saj Marina./Lajmi.net/