Screenshot 1

Malishevë: Vëllau vëllaun e godet me shufër

Gjatë ditës së sotme në Malishevë është arrestuar I dyshuari mashkull Kosovar, pasi I njejti ka sulmuar fizikisht me shufer metalike viktimën.

Policisë e Kosovës njofton se viktima është vëllau i të dyshuarit. Meqë rast viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.
I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.