Morena 12 600x360

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj.

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë.

Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti, ndërsa ka përqendruar atje të gjitha aktivitetet e saj.

Morena ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi nga shtëpia e saj, modelja seksi kishte veshur një fustan të shkurtër, ndërsa po e mbante në duar qenin e saj.

Në këtë foto, përveç asaj që të binte në sy shtëpia me enterier modern dhe tejet luksoz.