Hailey baldwin selena gomez getty

Ringjallet rivaliteti mes Hailey dhe Selena

Pas ndarjes së Justin Biber nga këngëtarja e njohur Selena Gomez në vitin 2018, Justin rikthehet te Hailey Baldëin me të cilën kishte pasur edhe një romancë të shkurtër me të cilën para disa muajve u martuan, shkruan Rajoni.info.

Që atëherë fansat e të dyjave kanë qenë rivale të heshtura mirëpo arsyja që nxiti fansat e Selena Gomez të reagonin ndaj Hailey-t ishte postimi i kësaj të fundit. Ajo në rrjetin social Instagram ka shkruar “Do të të vras”. Kjo sipas fansave të Selena Gomez ishte dedikuar asaj pas publikimit të këngëve që mendohet se i janë dedikuar Justinit.

Mirëpo në një intervistë për British Vogue Haily  shprehet kundër dramave që po krijohen nëpër rrjetet sociale dhe thotë se mediat sociale janë një vend toksik./Rajoni.info/