2 31

Samanta befasohet nga surpriza që i bënë për ditëlindje

Samanta Karavella sot feston ditëlindjen.

Samanta Karavella sot mbush 29 vite, artistja është kapur në befasi nga supriza që i bën miqtë për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

Familjarët ishin bërë bashkë me miqtë e këngëtares për t’i përgatitur një festë të paharrueshme 29-vjeçares, e cila nuk vonoi dhe i publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Në imazhet e publikuara si edhe çdoherë tjetër Samanta shfaqet shumë atraktive. Këtë herë ajo kishte zgjedhur të vesh një fustan të dizajnuar si leopard veshje kjo shumë ‘in’ për momentin. /Lajmi.net/