Vjedhje compressor 780x439 380x233

Vjedhje në Ferizaj

Është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti kishte vjedhur disa gjëra.

Ky rast ka ndodhur gjatë ditës së hënë në Ferizaj, ku njësia e hetimeve gjatë bastisjes kishte gjetur dhe konfiskuar disa gjësende që janë vjedhur në objektin e ankuesit.

Me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit per 48 orë, shkruan Rajoni.info.