Vjedhje 780x439

Vjedhje në qytetin e Gjakovës

Mbrëmë rreth orës 21:40 në Gjakovë, rruga Beqir Kastrati, është raportuar për një vjedhje, shkruan Rajoni.info

Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e mjeteve të forta përkatësisht tw shufrave metalike, kanë grabitur 160 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Sipas Policisë së Kosovës nuk ka asnjë të lënduar./Rajoni.info/