130210203730 chris brown rihanna grammys 2013 horizontal large gallery 730x440 600x360

Chris Brown sërish maniak, nuk i ndal komentet flirtuese tek Rihanna edhe pasi e rrahu

Rihanna është në lidhje dhe e lumtur, po ish- i dashuri i saj nuk po i ndal komentet flirtuese në Instagram.

1 378

Bebe Rexha sjell projektin e ri muzikor

Bebe Rexha manifeston ‘Forcën e gruas’ në këngën e re.

Bufi

Fatmir Spahiu-Bufi ftohet për në Hagë

Aktori Fatmir Spahiu, i njohur për karakterin e tij të Bufit në “Kafeneja jonë” ka marrë një ftesë për në Hagë

Elvana

Elvana tregon këmbët e gjata në fustanin rozë

Këngëtarja Elvana Gjata është veshur tepër me glamur

Agnesa

Agnesa, si zojë në jaht duke pirë kafe

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka qenë aktive këto ditë në rrjetet sociale

Syzana

Si e përjetoj ndarjen e Nores nga Roberti nëna e këngëtares?

Syzana, i gëzohet sukseseve e të arriturave të fëmijëve të saj. Nora e Era, yje të pa diskutueshme të muzikës.

Vesa

Vesa Luma kalon kohë të çmuar me bashkëshortin dhe djalin në Zelandë të Re

Vesa Luma së fundi ka udhëtuar për në Zelandë të Re, ku po kalon kohë të çmuar me më të dashurit e saj

Met

Ai e bëri të famshëm, por tani plas sherri edhe mes Met Elshanit e Feros

Rep artisti i njohur, Feronit Shabani, i njohur si Fero, para një kohe ka bërë të ditur se ai është larguar nga kompania “On Records”, nga e cila ka shkëputur kontratën disa vjeçare.

Bb 2

“E mban famën me byth”, Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses

Bebe Rexha ka habitur me komentin që ia ktheu një ndjekëses.

Tuna

U nda nga Patrisi apo jo? Tuna konfirmon gjithçka me veprimin e fundit

Javët e fundit po flitej për një ndarje të Tunës dhe Patrisit.