Rihana 600x360

Rihanna dhe Jay Z japin 2 milionë euro ndihmë në kohë të koronavirusit

Rihanna dhe Jay Z kanë deklaruar se do t’i dhurojnë dy milionë dollarë në përpjekje për t’i ndihmuar qytetarët e Nju-Jorkut dhe Los Anxhelosit në luftën kundër koronavirusit.

Leze qena  600x360

Vdes aktorja e madhe Leze Qena

Ka vdekur aktorja e njohur Leze Qena. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Shefi i Intenzivës në QKUKU, Shaqir Uka.

Y

Artistët nga Peja nuk i ndal as virusi COVID-19, sjellin projekte

Kosova tash e 10 ditë është futur në karantinë e gjitha kjo si pasojë e një virusi vdekjeprurës anë e mbanë botës, shkruan Rajoni.info.

Nuk 730x440 1 600x360

Robert Berisha ofendon zyrtarin e PDK-së pasi ai e quajti ‘maneken’

Robert Berisha i ka reaguar zyrtarit të PDK-së, Flurim Arifi, pasi ky i fundit e quajti ‘maneken’, pas ankesave për kushtet në konvikt në të cilin këngëtari është në karantinë pas kthimit nga Turqia.

Robert berisha 600x360

Robert Berisha lajmërohet nga konviktet, tregon gjendjen e tmerrshme ku i kanë izoluar

Këngëtari Robert Berisha ka treguar me anë të një lidhje direkte nga konviktet e studentëve në Kosovë, të cilat janë liruar për karantinë.

Ledri

Ledri publikon albumin 10/10

Mbrëmë në mesnatë reperi Ledri Vula publikoi albumin e shumëpritur “10/10” për të cilin ka kohë që është duke punuar.

Soo

Rita Ora, një heroinë shkencore-fantastike, seksi në fotot e fundit

Rita Ora ka bërë një fotosesion tepër seksi në një fotosesion e veshur në një mburojë ngjyrë ari derisa bën foto të nxehta. Ajo e përshkruan këtë “liri” derisa përgatitet për këngën e re

R4

Frika nga koronavirusi, Elvana Gjata anulon të gjitha koncertet: I laj duart për çdo 5 minuta

Këngëtarja Elvana Gjata ka vendosur gjithashtu që të izolohet në shtëpi e të mos dalë jashtë në ditët e ardhshme për shkak të koronavirusit.

Suo

Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e saj të ri gjatë këtij muaji

Kengëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar sot përmes rrjetit social Instagram se gjatë këtij muaji do të publikoj një projekt solo.

Asnjona

E dashura e Feros ‘lë nam’ me videon në të brendshme

Arbenita merr gjithë vëmendjen!