Grabitje me maske

Grabitje e armatosur në Gjakovë, rrahin punëtorin dhe ia vjedhin 435 euro

Grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë në një pompë derivatesh në fshatin Fshaj të Gjakovës. Dy të dyshuar kanë rrahur punëtorin e pompës dhe nën kërcënimin e armës ia kanë vjedhur 435 euro.

Gjykata flickr 112483 801160 780x439

Gjakovë: Dhunoi një femër dhe e incizoi aktin e dhunës, ky është vendimi i gjykatës

Të enjten që lamë pas, një femër është dhunuar seksualisht.

Hajni

Vodhi shtretër e televizor, arrestohet burri nga Gjakova

Policia e Gjakovës ka arrestuar një të dyshuar pasi i njëjti ka hyrë në shtëpinë e një personi dhe ka vjedhur orendi shtëpiake

Mes 2

Mësuesja që akuzohej për rrahje, shpallet e pafajshme, nëna e nxënësit paralajmëron ‘hakmarrje’

Mësimdhënësja që akuzohej se kishe rrahur nxënësin në Gjakovë është shpallur e pafajshme.

Arrestimi

Arrestohen tre të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

Gjakovë, 15 maj - Dje, në Stacionin Policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje me armë zjarri”, ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 € (dy mijë e pesëqind euro).

Vetvrasje

Një i vrarë në Çifllak të Rahovecit

Prokuroria Themelore në Gjakovë njofton se sot në mëngjes rreth orës 07:00, nga ana e Policisë ka pranuar informatën se në fshatin Senikë, Komuna e Malishevës, është gjetur një trup i pa jetë.

Aksidenti 600x360

Aksidentohet një veturë dhe motoçikletë në Gjakovë

Një person është arrestuar me dyshimin se nga pakujdesia duke drejtuar veturën e tij, ka goditur një motoçiklist

Perleshje fizike rrahje 1

Tifozët rrahen mes vete në Gjakovë

Policia raporton se në Gjakovë pas një manifestimi sportiv disa tifozë në një lokal, nën ndikim të alkoolit janë përleshur në mes vete.

Granate 780x439

Gjendet mjet shpërthyes në Rahovec

Një person ka raportuar se derisa ishte duke punuar ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Auto pedofili abuzon seksualisht me 6 vje ccedil aren ja ccedil far euml i b euml jn euml t euml af euml rmit e saj video 18 hd 1200x630 840x4401545660322

Arrestohet një person në Rahovec pasi keqpërdori seksualisht të miturën

Në Rahovec dje është arrestuar një person.